Дружина солдата США, що вбив 17 афганців: він сам як дитина

Дата публікації
Перегляди
2102
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружина солдата США, що вбив 17 афганців: він сам як дитина

За словами дружини Роберта Бейлса, він "дуже любить дітей" і "сам як велика дитина" / Фото: katu.com

За словами жінки, її чоловік вступив в армію відразу після подій 11 вересня 2001 року, щоб "захистити свою родину, друзів і країну".

Дружина американського солдата Роберта Бейлса, якого звинувачують у вбивстві 17 мирних жителів в афганському селі, виступила на захист чоловіка.

Під час свого інтерв'ю в передачі Today Show на каналі NBC Керілін Бейлс заявила, що вважає звинувачення у вбивстві мирних жителів, серед яких були дев'ятеро дітей, пред'явлені її чоловікові, "неймовірними".

За словами жінки, Бейлс "дуже любить дітей" і "сам як велика дитина".

"Я не знаю, що сталося, але він би не став... він любить дітей, він би ніколи не зробив цього", - сказала вона, додавши, що Роберт вступив в армію відразу після подій 11 вересня 2001 року, щоб "захистити свою родину, друзів і країну" і хотів "віддати свій борг батьківщині".

Як відомо, у п'ятницю, 23 березня, 38-річному старшому сержанту збройних сил США були офіційно пред'явлені звинувачення у вбивстві 17 афганців.

За кожного афганця американськими військовими було виплачено 46 тис. доларів, а за кожного пораненого - 10 тис. доларів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2102
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація