Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дуня Міятович стала комісаром Ради Європи з прав людини

За Міятович проголосували 107 депутатів, за її конкурента - 103.

Парламентська асамблея Ради Європи обрала комісара з прав людини, ним стала колишня спецпредставниця ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

За Міятович проголосували 107 депутатів, за її конкурента - доповідача ПАРЄ з виконання рішень Європейського суду з прав людини П’єр-Ів Ле Борна – 103.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулєба привітав Міятович з обранням на посаду і заявив, що очікує від неї "принципової та активної роботи" для захисту прав людини в окупованих Криму та на Донбасі, а також для звільнення українців, ув’язнених у Росії.

Громадянка Боснії та Герцеговини Дуня Міятович почне працювати на новій посаді з 1 квітня 2018 року, термін її повноважень становитиме шість років.

Міятович була представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ і на цій посаді часто критикувала Україну через утиски журналістів. Зокрема, вона вимагала розслідувати вбивство журналіста Павла Шеремета. Також Міятович була головою Європейської платформи регуляторних органів, і очолювала групу спеціалістів Ради Європи з питань свободи слова й інформації в кризові періоди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції