Екс-глава МВФ вважав повій своїм "інвентарем"

Дата публікації
Перегляди
1409
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс-глава МВФ вважав повій своїм "інвентарем"

Домінік Стросс-Кан позначав осіб жіночої статі словом "інвентар" / Фото: AFP

Домінік Стросс-Кан у листуванні з друзями заміняв імена дівчат на слова "спорядження" чи "інвентар".

Колишній глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан, якого звинувачують в сутенерстві, називав дівчат-повій "спорядженням", "інвентарем" та інколи "подружками".

Як пише французька Le Monde, такими словами Стросс-Кан "шифрував" дівчат у sms-повідомленнях до своїх приятелів.

"Не хочеш поїхати в нічний клуб в Мадриді зі мною і зі спорядженням?" – так написав він одному своєму другові-бізнесмену.

Стросс-Кан і сам зізнався в цьому на допиті в поліції. Зокрема, він називав себе "наївним гультіпакою" і стверджував, що ніколи не відмовлявся від свого розпусного життя.

"Слово "інвентар" позначає особу жіночої статі, Лексика цих sms не дуже вигадлива, і коли мова йде про декілька персон, то раніше на думку спадає слово, а не список імен", - цитує газета слова Стросс-Кана.

Однак водночас він наполягає, що не здогадувався, що ексорт-герл, з якими він зустрічався, були повіями.

При цьому, за словами слідчих, щонайменше три допитані дівчини назвали зустрічі зі Стросс-Каном "грубими" і "насильницькими".

Нагадаємо, в Нью-Йорку 28 березня почалися судові слухання за цивільним позовом проти Стросс-Кана. Його подала покоївка готелю Sofitel Нафіссату Діалло, яка звинувачує чоловіка в спробі зґвалтування (у цій справі влітку він три місяці провів у американській в'язниці, але потім прокуратура відмовилася від звинувачень).

Також Стросс-Кан замішаний в іншому скандалі - йому висунули обвинувачення в причетності до злочинного угрупування, що займалося сутенерством.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1409
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація