Покоївка, яка звинуватила Стросс-Кана у зґвалтуванні, дала перше публічне інтерв'ю

В інтерв'ю покоївка Sofitel визнала, що спочатку допустилася деяких "помилок", підкресливши при цьому, що суть її заяв щодо дій Стросс-Кана є правдою.

Обкладинка Newsweek з інтерв'ю Нафісату Діалло
Обкладинка Newsweek з інтерв'ю Нафісату Діалло
Покоївка Sofitel Нафісату Діалло, яка звинуватила екс-главу Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана в насильницьких діях сексуального характеру, підтвердила свої звинувачення в першому публічному інтерв'ю.

Раніше жінці в інтересах слідства було заборонено спілкуватися з представниками ЗМІ.

"Через нього (Стросс-Кана) мене називають повією... Я хочу, щоб він сів у в'язницю. Я хочу, щоб він знав, що є місця, де не можна використовувати свою владу, свої гроші", - заявила Діалло виданню Newsweek.

Діалло також з'явилася в ефірі шоу "Good Morning America" телеканалу ABC. У ході інтерв'ю жінка підкреслила, що її мета - домогтися справедливості. При цьому Діалло закликала в свідки бога. В інтерв'ю ABC жінка, проте, визнала, що спочатку зробила деякі "помилки", підкресливши при цьому, що суть її заяв щодо дій Стросс-Кана є правдою.

Адвокати колишнього директора-розпорядника МВФ, вже назвали виступ Діалло перед засобами масової інформації "спробою розпалювання громадської думки". На їхню думку, така її поведінка говорить про "непрофесіоналізм" адвокатів обвинувача.

Нагадаємо, Стросс-Кан був затриманий 14 травня у Нью-Йорку на підставі заяви покоївки готелю Sofitel, що звернулася до поліції зі скаргою на насильницькі дії сексуального характеру з боку високопоставленого постояльця.

Кілька днів після затримання він провів у в'язниці, потім Верховний суд штату Нью-Йорк погодився випустити його під заставу в 1 мільйон доларів і помістити під домашній арешт.

1 липня Стросс-Кану був повернутий заставу, але документи, що дають право на перетин кордону, поки залишаються у влади США.

Прокуратура раніше заявила, що покоївка дала неправдиві показання при отриманні притулку в країні, дурила податкові та соціальні органи, а також, ймовірно, збрехала при показаннях під присягою перед великим журі.

Після того, як 4 липня французькі письменниця і журналістка Трістан Банон також подала проти Стросс-Кана позов про спробу згвалтування, почалася французька справа проти екс-голови МВФ. Потерпіла стверджує, що в 2003 році під час інтерв'ю в паризькій квартирі Стросс-Кан накинувся на неї і намагався згвалтувати, і нарешті, через вісім років, вона набралася рішучості довести правду.

Читайте також:

Прокурори відмовилися зняти звинувачення зі Стросс-Кана

Стросс-Кан не буде балотуватися на пост президента Франції від соціалістів

Після звинувачень у зґвалтуванні Стросс-Кан оточив себе чоловіками

Сюжет скандалу зі Стросс-Каном використали для реклами чіпсів

ВідеоПокоївка, яка звинуватила Стросс-Кана у зґвалтуванні, дала перше публічне інтерв'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: