Електронним ЗМІ хочуть призначити покровителя

Іван Павло II стане покровителем електронних ЗМІ. Його обрали в інтернет-обговоренні серед інших кандидатів.

Римські журналісти попросили Папу Римського Бенедикта ХVI призначити святого-покровителя електронних ЗМІ. Найбільш відповідною кандидатурою репортери визнали попередника нинішнього Папи Івана Павла II.

З цим проханням до Папи 22 червня звернувся голова Асоціації римських хронікерів Романо Бартоліні на колективній аудієнції у Ватикані.

Репортери Риму довго вибирали відповідного святого на роль покровителя всіх працівників "комунікацій електронної ери". В інтернет-обговоренні кандидатів згадувалися священик і журналіст Максиміліан Колбі, який загинув у концтаборі, а також священик Педро Регаладо, який міг з'являтися в кількох монастирях одночасно.

Терміни канонізації польського понтифіка Івана Павла II ще не названі, але журналісти схилилися саме до його кандидатури: за життя Іван Павло II приділяв чимало уваги питанням технологій, а також використанню їх у сферах комунікації.

Нині покровителем усіх журналістів і письменників вважають святого Франциска Сальського, який прославився як письменник.

Читайте також:

Ватикан: Іоанна Павла II незабаром канонізують

Кардинали визнали диво, яке здійснив Іоанн Павло II після смерті

Західні ЗМІ порадили африканцям вчитися на помилках України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: