Facebook звинуватили у руйнуванні прийомних сімей

Facebook звинуватили у руйнуванні прийомних сімей

Діти отримують інформацію про біологічних батьків лише по досягненні повноліття / Фото: Facebook

Підлітки часто не знають і не пам'ятають причин, з яких вони були вилучені у батьків-наркоманів, алкоголіків і ґвалтівників.

Стрімкий розвиток і збільшення числа користувачів соціальної мережі Facebook призвело до несподіваного і дуже негативного результату: батьки, позбавлені батьківських прав, легко розшукують відібраних у них дітей, які проживають у прийомних сім'ях, і встановлюють з ними контакти.

Про це в четвер, 5 січня, заявив голова  організації зі всиновлення у Великобританії Джонатан Пірс.

За його словами, діти, які перебувають сьогодні в підлітковому віці, часто не знають і не пам'ятають причин, з яких вони були вилучені у батьків-наркоманів, алкоголіків і ґвалтівників, і намагаються повернутися в рідну сім'ю, збігаючи від прийомних батьків.

Згідно з британськими законами, прийомні діти отримують інформацію про біологічних батьків лише по досягненні повноліття (18 років в Англії, Ірландії та Уельсі, і 16 років у Шотландії). Поряд з наданням цих відомостей вони також мають можливість проконсультуватися з психологами щодо своїх подальших дій.

В рамках цього ж закону біологічні батьки не мають права на отримання інформації про дітей, з якими їх розлучили у зв'язку з неналежною поведінкою.

Результати досліджень, проведених британською асоціацією з усиновлення та виховання, свідчать про те, що близько 53% дітей з прийомних сімей мають сьогодні можливість зв'язатися зі своїми біологічними батьками за допомогою Facebook і інших соціальних мереж.

Більше чверті з них повідомляють про те, що ці контакти руйнують налагоджене життя і призводять до негативних наслідків.

Читайте також:

Фінансові секрети Facebook потрапили в інтернет

Цукерберг відсвяткував Різдво в країні, де заборонений Facebook

Жінка змогла вирватися з полону у ґвалтівника завдяки Facebook

Facebook втретє став найпопулярнішим сайтом Америки

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація