Лампочка в камері Тимошенко відповідає міжнародним стандартам - МОЗ

Дата публікації
Перегляди
2913
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лампочка в камері Тимошенко відповідає міжнародним стандартам - МОЗ

Фото: kharkov.comments.ua

Власенко цікаво, хто дивиться відео з Тимошенко, яке цілодобово знімають у камері екс-прем'єра.

Власенко розповів про лампочку
Пенітенціарна служба у четвер, 5 січня, обґрунтувала законність етапування екс-прем'єра Юлії Тимошенко, а Мінохорони здоров'я дало роз'яснення щодо стану її здоров'я, повідомляє ТСН.

Із такими висновками категорично не погодилися ні дочка колишньої голови уряду - Євгенія, яка вперше після нового року побачилась із мамою, ані її адвокат, який впевнений, що поспіх у переведенні його підзахисної до колонії незаконний, як і цілодобове відеоспостереження.

"Сьогодні 5 разів міняли там лампочку. Але ж вона все одно горить. І відео знімають. Мені цікаво, хто ж його дивиться, це відео, і що при цьому ця людина робить", - нарікає Сергій Власенко.

Зі свого боку перший заступник мінстра охорони здоровя Раїса Моісеєнко заявила, що у камері Тимошенко був виміряний рівень освітлення, в тому числі у темному приміщенні вночі.

"Існує стандарт міжнародний, навіть, для медичних приміщень вночі, коли освітлення дуже невелике, і навіть до цього стандарту воно не дотягує - те освітлення, яке безпосередньо сьогодні є в палаті", - зазначила Моісеєнко.

Дочка Тимошенко, Євгенія Карр, яка має право бачити маму двічі на тиждень, розповіла про її фізичні страждання. "Вона лежить, не встає, їй дуже боляче сидіти, тому вона не встає. Лежала весь час, поки ми з нею спілкувалися, тобто больовий синдром постійно присутній", - повідомила Євгенія.

Водночас представник МОЗу заспокоїв журналістів і громадськість, що стан здоров'я ув'язненої не потребує втручання лікарів з-за меж колонії.

Захист Тимошенко й надалі клопотатиметься про те, щоб екс-прем'єра повернули до київського СІЗО, і призначили незалежне медичне обстеження, про яке родина домовилася з канадськими лікарями.

Читайте також:

Лікарі порадили Тимошенко рух і масаж

Нардеп послав на х... усіх, кому сподобалась камера Тимошенко

Тимошенко у в'язниці читає про жінку, яку образили чоловіки-покидьки

Хвора Тимошенко від ліжка до ванни добирається 15 хвилин

Кужель не посягатиме на місце Тимошенко

Підстав переводити Юлію Тимошенко з Качанівської колонії будь-куди немає

Підстав переводити Юлію Тимошенко з Качанівської колонії будь-куди немає

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2913
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація