Секретний список зброї Пентагону потрапив в інтернет

Секретний список зброї Пентагону потрапив в інтернет

У секретному довіднику описана кожна одиниця зброї

На 100 сторінках "Довідника зброї несмертельної дії" перелічені лазери, теплові промені й випромінювачі звукових хвиль, що використовуються для управління рухом натовпу, тощо.

Секретний список несмертельної зброї Пентагону потрапив в інтернет. У цьому переліку фігурує як вже існуюча зброя, так і проектні розробки так званої "несмертельної" зброї, завданням якої є не усунення противника, а управління ним.

Витік опублікував сайт Public Intelligence (Громадська розвідка), який раніше вже надавав розголосу деякі внутрішні документи Пентагону з національної безпеки США.

Список під назвою "Довідник зброї несмертельної дії" на більш ніж 100 сторінках описує характеристики кожної одиниці зброї, можливі наслідки її використання та супутньої шкоди. Серед одиниць зброї, які містяться в списку, перелічені всілякі лазери, теплові промені й випромінювачі звукових хвиль, що використовуються для управління рухом натовпу, створення збоїв у роботі двигунів ворожої техніки або ж тимчасової паралізації противника.

Наприклад, однією з проектних розробок Пентагону є імпульсна підводна ґвинтівка, яку можна буде використовувати проти ворожих підводний плавців: випромінювані нею звукові імпульси здатні викликати у людини приступи нудоти. Супутньою втратою в даному випадку будуть негативні наслідки для підводної флори і фауни.

Подібні розробки ведуться в Об'єднаному управлінні з несмертельної зброї Петагона, створеному в 1996 році незабаром після військових операцій в Сомалі та Боснії.

Читайте також:

Карти Google "видали" засекречену авіабазу США

США відмовилися від бойового лазера, на який витратили 5 млрд

Майбутній посол США в Росії зібрався видати Москві секретні дані

Найбажанішим новорічним подарунком у США стала гвинтівка

Пентагон успішно випробував "Прогресивну гіперзвукову зброю"

Повʼязані теми:

Наступна публікація