Тюремники запевнили, що законно розмістили Тимошенко в колонії

Дата публікації
Перегляди
1362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тюремники запевнили, що законно розмістили Тимошенко в колонії

Державна пенітенціарна служба обґрунтувала переведення Тимошенко до колонії / Фото: kharkov.comments.ua

Слідчий у другій справі Тимошенко повідомив про відсутність необхідності тримання засудженої у Київському СІЗО.

Етапування екс-прем'єра Юлії Тимошенко до Качанівської виправної колонії №54 відповідає чинному законодавству.

Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, коментуючи інформацію захисту Тимошенко, що етапування до колонії незаконне.

"Вирок Печерського районного суду м. Києва, яким Тимошенко визнано винною у вчиненні злочину і призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі згідно з ухвалою Апеляційного суду Києва 23 грудня 2011 року набрав законної сили", - зазначили в прес-службі.

"У зв'язку з цим Печерський районний суд Києва видав розпорядження про виконання вироку, яке надіслав до Київського слідчого ізолятора", - уточнили у відомстві.

"Відповідно до ст. 87 Кримінально-виконавчого Кодексу особи, засуджені до позбавлення волі, направляються для відбування покарання не пізніше десятиденного строку з набрання вироком законної сили", - заявили в службі.

Золота клітка для Тимошенко: як живеться VIP-ув'язненій за гратами

"Водночас слідчий у кримінальній справі, де Тимошенко обрано запобіжний захід тримання під вартою, повідомив адміністрацію СІЗО про відсутність необхідності тримання засудженої у Київському слідчому ізоляторі", - уточнили в прес-службі.

"Таким чином, етапування Тимошенко 30 грудня 2011 року із Київського СІЗО до колонії здійснено відповідно до чинного законодавства в межах установленого законом строку", - підсумували тюремники.

В Державній пенітенціарній службі також уточнили, що загалом упродовж тижня напередодні нового року з Київського слідчого ізолятора до установ виконання покарань в установленому законом порядку етаповано усіх 209 засуджених до позбавлення волі, вироки щодо яких набули законної сили.

Читайте також:

Прихильники Тимошенко принесли під колонію опудало Азарова

Лампочка в камері Тимошенко відповідає міжнародним стандартам - МОЗ

Тимошенко у в'язниці читає про жінку, яку образили чоловіки-покидьки

Тимошенко погодилась на обстеження канадськими лікарями

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація