Фідель Кастро: те, що Обаму ще не вбили – це просто везіння

Лідер кубинської революції Фідель Кастро закликав американського президента бути обережним: він упевнений, що Обаму ще не вбили, тому що тому просто пощастило.

Лідер кубинської революції Фідель Кастро, який через хворобу залишив політичну арену у 2006 році і лише нещодавно знову почав виступати, попередив президента США Барака Обаму про те, що його можуть вбити.

"Той факт, що Обаму ще не вбили, - це питання везіння. Його можуть убити, але я не думаю, що вони це зроблять зараз. У будь-якому випадку, він повинен захищати себе. І він знає, як про себе подбати", - заявив Кастро в інтерв'ю венесуельській телекомпанії Telesur.

Команданте ще раз нагадав, що Америка не повинна допустити ядерної війни з Іраном.

"Моє завдання - говорити те, що я думаю, тим, хто перебуває при владі і ухвалює рішення", - додав він.

Свої повноваження Кастро здав молодшому братові Раулю ще чотири роки тому і незабаром майже зник з публічної політики. Але останнім часом (з початку липня) Фідель вже кілька разів з'являвся на публіці, що, на думку західної преси, може свідчити про його бажання бути ближче до центру ухвалення рішень.

7 серпня Кастро вперше за чотири роки виступив на сесії національного парламенту. Під скандування депутатів "Віва Фідель!" він в черговий раз виступив з приводу зовнішньої політики, застерігаючи від подальшої ескалації ірансько-американського конфлікту, який, на його думку, може знову поставити світ на межу ядерної війни.

Читайте також:

Фідель Кастро вперше за 4 роки виступив у парламенті

Фідель Кастро вирішив знову відібрати владу у молодшого брата

Фідель Кастро закликав Обаму не допустити ядерної війни

Фідель Кастро передрік нову світову війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: