ФСБ може перекрити в Росії Інтернет за кілька хвилин

Джерела у російських спецслужбах визнали, що технічно можуть перекрити доступ до Інтернету в разі якихось заворушень. Але не повністю.

Якщо того вимагатиме ситуація, ФСБ може з легкістю відключити Інтернет на території всієї Росії.

Як повідомило російському журналу The New Times джерело в спецслужбах, на Луб'янці у Москві (штаб-квартира ФСБ) можуть перекрити доступ до Всесвітньої павутини, якщо в країні буде запроваджено режим надзвичайного стану.

Утім, представник відомства визнав, що у спецслужб немає засобів для контролю за супутниковими каналами зв'язку, тому за бажання та певних грошових внесків росіяни зможуть підключитися до Мережі без будь-яких перешкод.

Днями в результаті хакерських атак був заблокований найпопулярніший в РФ блог-сервіс "Живий Журнал" та сайт "Нової газети". Багато користувачів висловили припущення, що зловмисники діяли на замовлення влади, хоча атаками на ЖЖ обурювався і президент Дмитро Мєдвєдєв.

Раніше у ФСБ зізналися, що не можуть контролювати листування та спілкування на таких ресурсах як Gmail, Hotmail і Skype, при тому що відчувають таку необхідність. Тому начальник Центру захисту інформації та спеціального зв'язку ФСБ Олександр Андрєєчкін заявив, що вищевказані сервіси "становлять загрозу для безпеки Росії".

Ця заява викликала занепокоєння громадськості, і представник центру громадських зв'язків ФСБ був змушений запевнити, що забороняти Gmail, Hotmail і Skype в Росії "ніхто не збирається".

Читайте також:

В Інтернеті розпочалася "війна в Росії"

ФСБ поклялася не блокувати Gmail та Skype

Хакерські атаки на LiveJournal: блогери підозрюють російську владу

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: