Гітлер вживав кокаїн та екстракт з сім'яників молодого бика для підвищення лібідо

Дата публікації
Перегляди
6166
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гітлер вживав кокаїн та екстракт з сім'яників молодого бика для підвищення лібідо

Гітлер вживав багато ліків та був не "схильний до сексу" / Фото: AFP

Медичні картки, які досі зберігалися в архівах американської військової розвідки, можуть розповісти багато нового про фюрера.

Американський аукціонний дім Alexander Historical Auctions виставив на продаж медичні карти колишнього лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера.

Зокрема, в інтернеті були опубліковані рентгенівські знімки черепа і носової пазухи Гітлера. За словами президента аукціонного дому Білла Панагопулоса, раніше ці документи зберігалися в архівах американської військової розвідки.

Медичні картки фюрера свідчать про те, що він вживав кокаїн, 28 лікарських препаратів і страждав від "неконтрольованого метеоризму".

Панагопулос заявив, що Гітлер, зокрема, вживав таблетки, що містять алкалоїд стрихнін, через що у нього, можливо, болів живіт. Крім того, фюрер використовував стебла лікарської ромашки для очисної клізми.

В одному з документів йдеться про те, що Гітлеру вводили екстракт з сім'яників молодого бика для того, щоб підвищити його лібідо.

"Доктор Теодор Моррелл (лікар фюрера) вважає, що Гітлер, хоча і не був сильно схильний до сексу, вступав у статевий зв'язок з Євою Браун, незважаючи на те, що вони зазвичай спали в різних ліжках", - наголошується в одному з документів.

Як очікується, кожна медична карта фюрера піде з молотка за 2 тисячі доларів.

Наступна публікація