Горбачов повертається в політику для боротьби з режимом Путіна

Дата публікації
Перегляди
2884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Горбачов повертається в політику для боротьби з режимом Путіна

Михайло Горбачов хоче створити нову політичну коаліцію / Фото: AFP

Перший президент СРСР оголосив про відродження руху "Союз соціал-демократів Росії", навколо якого він хоче об'єднати лівих і помірних правих.

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов вирішив дати новий імпульс розвитку громадського руху "Союз соціал-демократів Росії", який він очолює вже п'ять років. Він провів участь зі своїми прихильниками і заявив про необхідність консолідації опозиційних сил.

"Ми дійшли висновку, що нам треба ставити питання про створення альтернативи чинному правлячому режиму. Ми за те, щоб вийти на створення сильної незалежної соціал-демократичної партії", - зазначив Горбачов.

Утім, поспішати створювати партію він не хоче. "Не потрібно форсувати події - будемо йти крок за кроком", - сказав Горбачов.

Він пояснив, що поки мова йде лише про відродження руху "Союз соціал-демократів Росії", головою якого Горбачов був обраний в 2007 році. Питання про створення партії може бути поставлене після того, як рух почне повноцінно працювати, сконцентрувавши зусилля на консолідації лівих і помірно правих сил за участю "Яблука", "Справедливої Росії", але без КПРФ.

"Ми вже почали налагоджувати контакти. Днями я розмовляв з Григорієм Явлінським (засновник "Яблука"), він гаряче відгукнувся на ідею співпраці. Розмовляв також з Геннадієм Гудковим (заступник керівника фракції "Справедливої Росії" у Держдумі), він теж відгукнувся досить позитивно", - повідомив Горбачов.

Нагадаємо, що перший президент СРСР неодноразово критикував чинну російську владу, порівнюючи "Єдину Росію" та Володимира Путіна з радянською владою. Після скандальних виборів до Держдуми в грудні 2011-го Горбачов заявив, що Росії необхідно змінити "весь політичний устрій, весь політичний лад".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація