Хіппі-комуна Христианія отримала частковий суверенітет від Данії

Данія надала часткову автономію відомій хіппі-комуні Христианія, що розташована у Копенгагені.

Одна з найбільш відомих хіппі-комун у світі – копенгагенська Христианія отримала часткову автономію від Данії.

Відтепер мешканці комуни зможуть викупляти будинки та земельні ділянки, де вони живуть, дешевше собівартості. Ті ділянки, які не будуть викуплені, мешканці Хрістіанії будуть винаймати на правах орендарів. Таким чином, мешканцям Христианії більше не доведеться хвилюватися про те, що муніципальна влада одного разу виселить їх з будинків без попередження.

З 2004 року жителям "вільного міста" доводиться у судовому порядку відстоювати право жити в своїх будинках. Поліція неодноразово проводила рейди всередині Христианії і намагалася змусити громаду хіпі покинути територію занедбаної військово-морської бази, на якій розташовується анклав. У 2009 році суд ухвалив рішення про те, що сквотери незаконно займають спірну ділянку землі, однак цей вердикт мешканцям Христианії вдалося оскаржити.

Головною проблемою Христиании, яка існує в Копенгагені з 1971 року, вважається організована злочинність навколо торгівлі наркотиками. Крім безпосереднього розповсюдження заборонених речовин, поліції періодично доводиться стикатися з вуличними бандами, які ділять сфери впливу і ринок збуту наркотиків всередині Христианії. Мешканці комуни висловили надію на те, що після посилення місцевого самоврядування допоможе їм знизити рівень злочинності.

Читайте також:

У Копенгагені заарештували понад 200 хіппі

Криваві традиції Данії: юнаки щорічно вбивають 950 дельфінів, щоб стати дорослими

У Данії випустили книгу карикатур на пророка Мухаммеда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: