Honda відправить на "Фукусіму-1" людиноподібного робота

Японська компанія Honda має намір використовувати свого робота ASIMO для ліквідації наслідків аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Людиноподібного японського робота ASIMO буде використано на ліквідації наслідків аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Як заявили в Honda, компанії-власниці робота, для участі ASIMO в роботах на аварійній АЕС в конструкцію робота доведеться внести ряд змін. Зокрема, інженерам Honda належить вдосконалити механізми руху рук, ліктів і зап'ясть робота, щоб він міг використовувати верхні кінцівки в точності як людина.

Крім того, ступні ASIMO, швидше за все доведеться замінити колесами гусеницями. У своєму первісному вигляді робот, представлений в 2000 році, нагадує невисоку людину в космічному скафандрі.

Раніше Оператор японської АЕС "Фукусіма-1" розпочав будівництво захисного купола над одним з найбільш пошкоджених реакторів.

Нагадаємо, в результаті землетрусу та цунамі на АЕС "Фукусіма-1", розташованій на північному сході Японії, сталася серія вибухів, котра призвела до найбільшого викиду радіації.

У квітні рівень небезпеки на станції був оцінений в максимальні сім балів за шкалою INES - такий рівень небезпеки раніше було присвоєно тільки аварії на Чорнобильській АЕС.

Читайте також:

Японцям вдалося охолодити реактор АЕС "Фукусіма-1"

Рівень радіації на "Фукусіма-1" досяг рекордної позначки

На "Фукусіма-1" виникла загроза нових вибухів

Перший етап ліквідації аварії на "Фукусімі" виконано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: