Італійське село вирішило оголосити себе князівством

Мешканці італійського села Філеттіно пообіцяли проголосити себе князівством, щоб вийти з-під юрисдикції Риму.

554 мешканця італійського селища Філеттіно (регіон Лаціо) пообіцяли проголосити свій населений пункт князівством на знак протесту проти реформи місцевого самоврядування.

Уряд Сильвіо Берлусконі в рамках програми зі скорочення бюджетного дефіциту на 40 млрд євро оголосив, що населені пункти, в яких мешкає менше 1000 людей, припинять існувати як окремі муніципалітети - їх планують об'єднати з іншими такими ж "маленькими" селами.

Очікується, що в рамках реформи кількість провінцій в країні скоротиться на 30 (з 110).

Але мешканців Філеттіно обурили ці плани. Вони заявили Риму, що запросять на царювання до себе нащадка поваленої в Італії династії князя Еммануїла Філіберто (сина Віктора Еммануїла IV і онука Умберто II, останнього короля Італії).

Люди налаштовані дуже рішуче і не хочуть втрачати свій статус окремого муніципалітету. Вони обіцяють навіть надрукувати власні гроші із зображенням князя Філіберто.

"Ми, може, і невелике село, але потребуємо власної влади, оскільки відповідаємо за майже чверть гірського національного парку "Сімбруіні" і розташований поблизу гірськолижний курорт (завдяки чому влітку чисельність села збільшується до 13 тисяч людей)", - пояснив мер села Лука Селларі.

Зазначимо, що це вже не перший курйозний випадок в Італії, пов'язаний з реформою місцевого самоврядування.

Минулого тижня влада іншого села, в якій живуть всього 178 осіб, попросили надіслати їм 830 африканських біженців на постійне проживання, щоб таким чином чисельність мешканців перевищила 1000 чоловік і селу залишили статус окремого муніципалітету.

Читайте також:

Італійське село попросило надіслати йому 830 біженців

Самопроголошене князівство обрало монарха і відділилося від Італії

Головна фігурантка секс-скандалу навколо Берлусконі вагітна

Нащадок останнього імператора Німеччини одружився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: