Італію охопили антиурядові акції протесту

Через масові страйки в Італії з перебоями працює громадський транспорт, не ходять потяги, а літаки і кораблі будуть відправлятися з запізненням.

В Італії проходить загальнонаціональний чотиригодинний страйк на знак протесту проти економічної політики уряду Сільвіо Берлусконі.

Страйк оголошено Загальною італійською конфедерацією праці (ВІКТ), яка є найбільшою в країні профспілкою.

Масові маніфестації та інші акції протесту, покликані привернути увагу до погіршення ситуації, зокрема, у сфері зайнятості та з вимогою проведення податкової реформи, пройдуть приблизно на сотні міських площ Італії. Генеральний секретар ВІКТ Сузанна Камуссо виступить на мітингу в Неаполі.

З труднощами зіткнуться багато мандрівники через перебої у роботі громадського транспорту, рух поїздів, аеропортів.

Крім того, у зв'язку із страйком не будуть працювати підприємства, банки, пошта і школи, багато з яких закриються на цілий день.

Страйк почався із зупинки роботи метро і автобусів в Римі, які перестали ходити з 8.30 ранку (за місцевим часом) і не будуть працювати до 12.30. Незручності через перебої роботи транспорту загрожують жителям Туріну з 9.00 до 12.00 та з 15.00 до 18.00.

У Неаполі та Палермо водії автобусів страйкують з 9.30 до 13.30, а в Генуї жителі можуть не дочекатися громадського транспорту практично протягом усього дня - з 9.30 до 17.00. У другій половині дня за чотири години не будуть їздити автобуси в Мілані (18.00-22.00), Флоренції (17.30-21.20) і Болоньї (з 19.30 і до кінця дня).

До хаосу в італійських аеропортах може призвести страйк пілотів, стюардес і наземного персоналу з 10.00 до 14.00 годин. Потяги не будуть ходити з 14.00 до 18.00 годин.

Читайте також:

Журналісти влаштували чотириденний страйк у Греції

Французькі судді на критику Саркозі відповіли страйками

У Сирії оголосили "п'ятницю гніву"

ВідеоІталію охопили антиурядові акції протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: