Іван Охлобистін збирає "Остальную Россию"

Дата публікації
Перегляди
1665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Іван Охлобистін збирає "Остальную Россию"

Іван Охлобистін хоче згуртувати незадоволених росіян в неполітичному русі / Фото: Известия

Новий рух в Росії хочу згуртувати тих, хто "не дійшов до Болотної", і обіцяє уникати політики.

Відомий російський актор Іван Охлобистін разом зі своїми колегами "по цеху" створює нову громадську організацію "Остальная Россия", яка покликана стати на захист інтересів громадянського суспільства та згуртувати тих, "хто не дійшов до Болотної".

До оргкомітету руху, окрім Охлобистіна, увійдуть, зокрема, телеведучий Максим Шевченко і рок-співачка Ольга Кормухіна.

"Громадянське суспільство - це не тільки ті люди, які вийшли на Болотну і Сахарова (на масові мітинги опозиції – прим. ред.). Безумовно, це дуже активні люди, які дуже хочуть брати участь в житті суспільства. Але величезна країна таїть в собі сили набагато більш масштабні", - пояснив газеті "Известия" мету створення структури Максим Шевченко.

Девіз організації свідчить: "Якщо громадянам не допомагає державна вертикаль - громадяни повинні організуватися, виростити свою вертикаль влади знизу доверху".

Охлобистін, який раніше заявляв про свої президентські амбіції, але так і не виставив кандидатуру через позицію РПЦ, повідомив, що організація має на меті сприяти гармонії та стабілізації. Інакше, на його думку, виникне загроза того, що замість мирного діалогу "люди із залізяками будуть бігати".

Актор також запевнив, що новий рух уникатиме політики, і якщо раптом його спробують залучити до якої-небудь партію, він одразу ж "відколеться".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація