ЗМІ видали "секс-компромат" на Нємцова - політика спіймали з коханкою в ОАЕ

Дата публікації
Перегляди
4482
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЗМІ видали "секс-компромат" на Нємцова - політика спіймали з коханкою в ОАЕ

Нємцов на відпочинку на острові Родос в 2010 році, архівне фото / Фото: nemtsov.ru

Журналісти LifeNews спіймали російського опозиціонера на відпочинку в ОАЕ разом з "дівчиною за викликом".

В Інтернеті опублікували чергову порцію матеріалів, які компрометують одного з лідерів російської опозиції Бориса Нємцова.

На сайті LifeNews з'явився матеріал під назвою "Нємцов відпочив в Дубаї з дівчиною за викликом" з фотографіями та відеозаписом, на яких 52-річного політика "спіймали" під час відпочинку на елітному пляжі в ОАЕ.

Як пише видання, до готелю в Еміратах Нємцов привіз із собою 25-річну Анастасію Огнєву, яка раніше "засвітилася" в агентстві Ecscortmodeli - на цій підставі Анастасію в заголовку статті назвали "дівчиною за викликом".

"З 25-річною коханою політик не розлучався ні на хвилину - сексуальну активність гарячі піски Перської затоки лише підігрівали", - зазначається на сайті. У статті йдеться, що пара практично не виходила з номеру, на сніданок вони вибиралися до обіду, а захід сонця зустрічали на балконі.

На підтвердження того, що Нємцов має стосунки з Огнєвою, журналісти наводять слова його колишньої дружини, журналістки Катерини Одинцової: "Я дуже рада за нього, він щасливий поруч із нею. Показував мені її фотографії, симпатична. Він щось розповідав про неї, але у нас дуже багато інших тем для обговорень".

Зазначимо, що зараз Нємцов одружений з Раїсою Ахметовною, але ще в 2007 році політик сказав, що не живе з нею – хоча розлучатися не збирається.

Нагадаємо, що в грудні минулого року на сайті LifeNews були опубліковані записи телефонних переговорів Нємцова, під час яких він в нецензурних висловах описував деяких своїх колег-опозиціонерів та учасників мітингу на Болотній площі в Москві.

Тоді Нємцов приніс вибачення за свою лайку і пообіцяв подати на LifeNews до суду за незаконне таємне прослуховування його телефонних розмов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4482
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація