Ізраїль створить "найефективнішу в світі" систему ПРО

Ізраїльські військові створюють власну систему протиракетної оборони, щоб до 2015 року стати найбільш захищеною державою світу.

Ізраїльське міністерство оборони розробило план створення 4-рівневої системи протиракетної оборони, яка найближчими днями буде представлена на розгляд політичному керівництву країни.

За даними місцевих ЗМІ, ця система ПРО "зробить Ізраїль найбільш захищеною державою світу від будь-яких ракетних атак".

Побудова ПРО входить до Національного плану реагування на надзвичайні ситуації.

Реалізація плану, який намічено втілити в життя до 2015 року, обійдеться єврейській державі в 2-2,5 млрд доларів. В оборонному відомстві вважають, що до 2015 року в Ірану з'явиться ядерна зброя і балістичні ракети.

Як пише інформагентство Ynet з посиланням на представників Міноборони, перший рівень ПРО буде ґрунтуватися на системі "Ерроу-3", "Хец-2" або "Стріла-3", здатній знищувати ворожі балістичні ракети, подібні до іранських "Шахаб-3", поза межами земної атмосфери.

Головна зброя другого рівня - система "Ерроу-2", ґка вражає ракети, що вже увійшли в атмосферу.

Основна увага, проте, буде приділена ПРО третього рівня. Ці протиракети зможуть нейтралізувати як снаряди далекобійної артилерії, так і крилаті ракети, випущені з землі або з моря.

Нарешті, система "Залізний купол", яка вже добре себе зарекомендувала, забезпечить безпеку ізраїльтян від ракет малого радіусу дії, подібних до палестинських "Кассамів", і навіть реактивних снарядів типу "Катюша".

Всі системи ПРО будуть забезпечені радарами, об'єднаними в одну мережу, пов'язану з американськими та ізраїльськими космічними супутниками.

Читайте також:

Іран провів випробування нової ракети, втричі швидшої за звук

"Моссад": Ізраїль не нападатиме на Іран, щоб запобігти глобальній війні

В Ізраїлі система ПРО діятиме через sms: "Увага, ракета падає тобі на голову!"

НАТО і Росія не змогли домовитися щодо ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: