Каддафі ховається у туарегів

Колишній лівійський глава країни приділяє підвищену увагу власній безпеці, тому часто змінює місце свого перебування.

Один з лідерів Перехідної національної ради (ПНР) Лівії Махмуд Джібріль заявив під час свого візиту до Багдада, що колишній лідер лівійської держави Муаммар Каддафі ховається на півдні цієї країни і що його повинні знайти протягом найближчих днів.

"За останніми даними, він знаходиться на півдні Лівії під захистом місцевих племен туарегів і прямує у бік Нігера", - сказав Джібріль. Він додав, що колишній лівійський глава країни приділяє підвищену увагу власній безпеці, тому часто змінює місце свого перебування.

"Я сподіваюся, що протягом найближчих двох днів ми точно встановимо (його місцезнаходження)", - додав Джібріль.

Представник ПНР прибув до Іраку для обговорення двосторонніх дипломатичних відносин, а також для того, щоб попросити іракське керівництво взяти участь у розвитку лівійського нафтового сектора.

З лютого 2011 р. в Лівії йде громадянська війна між прихильниками Каддафі і його супротивниками, які створили ПНР і оголосили її законною владою в країні. На боці останніх після резолюції Ради безпеки ООН в конфлікт втрутилося НАТО. Наприкінці серпня за підтримки Північноатлантичного альянсу сили ПНР взяли столицю країни, Тріполі. Цей орган влада визнало легітимним понад 60 держав світу.

Після падіння влади Каддафі в Тріполі сам він зник у невідомому напрямку, вірні йому сили поки контролюють міста Бені-Валід і Сірт.

Читайте також:

Каддафі звинуватили в знищенні найбільшого нафтового родовища

Рідне селище Каддафі перейшло під контроль сил ПНР

Син Каддафі заперечує висунуті проти нього звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: