Країни ЄС схвалили угоду про Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

27 країн Євросоюзу влаштував запропонований документ.

Угода про вихід Великої Британії була схвалена країнами Європейського союзу на саміті 25 листопада

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив голова Ради ЄС Дональд Туск.

"ЄС-27 схвалено угоду про відкликання та політичну декларацію щодо майбутніх відносин між ЄС та Великою Британією", - написав він.

Тепер офіційно аби угода набула чинності і запрацювала для процесу виходу Британії зі складу ЄС цей документ мають погодити британські парламентарі, багато з яких протестують проти прописаних там умов.

Нагадаємо, ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після понад п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії.

Фотогалерея Присвячується Brexit: Бенксі намалював графіті з відбитою зіркою Євросоюзу (2 фото)

Також раніше повідомлялося, що угоду могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості у питанні британської заморської території Гібралтару 

Велика Британія офіційно вийде зі складу Євросоюзу наприкінці березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, під час якого британська сторона не зможе брати участь в ухваленні рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу. 

ВідеоЄгор Гордєєв завітав до Лондона і дізнався ймовірні варіанти розвитку подій щодо Brexit

Що ближче Брекзит, то більше проблем. Британію лихоманить від нещодавньої угоди про вихід країни з Євросоюзу. А що думають британці та що пише місцева преса про Брекзит - у Лондоні дізнавався наш колега Єгор Гордєєв.

Єгор Гордєєв завітав до Лондона і дізнався ймовірні варіанти розвитку подій щодо Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції