Перейти до змісту
Технічний рівень: Велика Британія та ЄС погодили Brexit

Йдеться про те, що документ після інтенсивних переговорів схвалили експерти з ообеих сторін.

Євросоюз і Велика Британія на технічному рівні погодили текст договору з Brexit, повідомляє ВВС з посиланням на джерело в кабінеті міністрів.

Йдеться про те, що документ після інтенсивних переговорів схвалили експерти з ообеих сторін.

Парламентери від ЄС і Велика Британія погодили проект, який дозволить уникнути "жорсткої межі" між Республікою Ірландія і Північною Ірландією, повідомив телеканал RTE. Джерела каналу розповіли, що текст угоди про ірландський кордон "настільки стійкий, наскільки це можливо", однак про завершення переговорів говорити було б неправильно.

Фотогалерея Посвящается Brexit: Бэнкси нарисовал граффити с отбитой звездой Евросоюза (2 фото)

Текст, за даними RTE, був узгоджений у понеділок ввечері, потім його передали на Даунінг-стріт.

У середу прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей проведе засідання кабміну. Його учасники розглянуть проект угоди, досягнутої в Брюсселі, а потім приймуть рішення щодо подальших дій, розповіли в офісі прем'єр-міністра Великої Британії. 

Напередодні цієї зустрічі, у вівторок ввечері, Мей викликала до себе основних британських міністрів, розповіло джерело агентства Bloomberg. Видання Sun повідомило, що Мей проводить з кожним міністром зустріч один на один.

Відео Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Велика Британія і ЄС досягли попередньої угоди, яка надасть британським компаніям в галузі фінансових послуг постійний доступ до європейських ринків після Brexit.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин