Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще один британський міністр пішов у відставку через Brexit

Він вважає, що усі нинішні варіанти Brexit невигідні для країни.

Міністр транспорту Великої Британії, брат екс-міністра закордонних справ Боріса Джонсона Джо Джонсон пішов у відставку з британського уряду через несприйняття умов виходу країни з Європейського союзу. 

Про це він повідомив у своєму блозі

За його словами, процес виходу Великої Британії з ЄС розділив уряд, політичні партії та народ в цілому. А підписання угоди про Brexit з Євросоюзом буде "жахливою помилкою", так само як і вихід без угоди. Він каже, що Британії лишилося обирати між двох невигідних варіантів. 

"Перший варіант - це той, який пропонує уряд: така угода, яка економічно послабить нашу країну, не кажучи вже про правила ЄС, які вона повинна дотримуватися, і роки невизначеності для бізнесу. Другий варіант - це "відсутність угоди" про Brexit, що, я знаю як міністр транспорту, нанесе незмінний збиток нашій країні", - пише Джонсон.

Він вважає, що це великий провал нинішньої влади. Тому Джонсон пропонує ще раз "дати людям слово", але питаючи у них, чи готові вони до виходу з ЄС за тих умов, які, як тепер відомо, втіляться після виходу. 

Колишній міністр закордонних справ Великої Британії Боріс Джонсон подав у відставку у липні цього року. Таке рішення він ухвалив через курс уряду на "м'який вихід з ЄС" зі збереженням зони вільної торгівлі та митних стандартів Євросоюзу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції