Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кремль не допустить участі Навального у виборах президента РФ - ЗМІ

Такий сценарій визнаний шкідливим.

Кремль під час підготовки до виборів президента Росії виходить з того, що в них не буде брати участь опозиційний політик Олексій Навальний. Про це повідомляє телеканал Дождь з посиланням на свої джерела, близькі до керівництва президентської адміністрації. Також цю інформацію підтвердив федеральний чиновник. За їхніми словами, питання про допуск опозиціонера деякий час тому обговорювалося, але зараз такий сценарій визнаний шкідливим.

"Була думка, що участь Навального може підвищити явку на президентських виборах. Але розрахунки показують, що явка підвищиться на кілька відсотків, а вся інтрига зведеться до питання, чи отримає він 5% або 10%. Звичайно, він створить шум і вихлюпне багато негативу, але користі від цього не буде", — заявив співрозмовник телеканалу, близький до керівництва кремлівської адміністрації.

У Кремлі заяву Навального про участь в президентській гонці розцінюють як спробу зіграти на випередження перед тим, як в результаті рішення суду він позбудеться права обиратися, кажуть джерела в президентській адміністрації.

Тепер у Кремлі шукають інші способи підвищення явки, наприклад, за допомогою проведення референдумів в регіонах.

Нагадаємо, 13 грудня российский опозиційний політик Олексій Навальний оголосив про наміри взяти участь у виборах президента РФ 2018 року.

Політик в жовтні 2013 року отримав умовний термін п'ять років у справі "Кировлеса", під час яких його позбавили права брати участь у виборах. Навального, який працював в 2009 році радником губернатора Кіровської області на громадських засадах, і підприємця Петра Офіцерова визнали винними в розкраданні майна державного підприємства "Кировлес". Наприкінці листопада 2016 року російський Верховний суд ухвалив  рішення скасувати рішення нижчої інстанції у цій справі, за яким вони були засуджені. Воно було прийнято з урахуванням рішення Європейського суду з прав людини. Справу направили на новий розгляд. А поки що Навальний отримав право брати участь у виборах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції