Літаки, які падають в Росії: сумна статистика останнього року

Дата публікації
Перегляди
3613
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Літаки, які падають в Росії: сумна статистика останнього року

Найбільш резонансною катастрофою 2011-го стала загибель команди "Локомотива" / Фото: AFP

За рік Росії пережила не менше 15 авіакатастроф попри доручення влади посилити перевірки і підвищити штрафи для авіакомпаній.

За останній рік Росія пережила щонайменше 15 авіакатастроф, в яких загинули більше 120 людей.

Сумну статистику 2 квітня поповнила катастрофа літака ATR-72, який розбився після вильоту з аеропорту Тюмені. На борту літака перебували 39 пасажирів і четверо членів екіпажу – 32 людини загинули, за життя 11-ти зараз борються лікарі.

З найбільших катастроф варто згадати 20 червня 2011 року, коли в Карелії розбився пасажирський літак Ту-134 компанії "РусЕйр", який слідував за маршрутом Москва - Петрозаводськ. На борту були 52 людини, з них 44 загинули під час аварії, а троє з восьми постраждалих пізніше померли в лікарнях. Серед жертв були і двоє українців.

А найгучнішою катастрофою минулого року стала аварія пасажирського літака Як-42 під Ярославлем, в результаті якої загинули 44 людини – екіпаж і майже вся ярославська хокейна команда "Локомотив". У живих залишився лише бортінженер.

Після катастрофи під Ярославлем російський президент Дмитро Медведєв доручив уряду Росії за підсумками перевірки закрити всі "небезпечні" авіакомпанії до 15 листопада 2011 року, а також посилити перевірки та підвищити штрафи для авіакомпаній.

Зауважимо, що винними і в катастрофі у Карелії, і в падінні Як-42 визнали пілотів - за даними офіційного розслідування, в обох випадках зіграв роль "людський фактор". Утім, деякі незалежні експерти висловили сумнів у цих висновках.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3613
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація