Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лівія поверне Єгипту тіла страчених терористами християн

Іншовіри прибули у країну на заробітки.

Лівія поверне Єгипту тіла 20 християн, які були вбиті в 2015 році бойовиками "Ісламської держави". Тіла знайшли в жовтні 2017 року, після того, як місто Сирт вдалося відбити у терористів.

Про це інформує Аrabnews.

"МЗС Лівії в Тріполі, офіс генерального прокурора і місцеві керівники в Місраті контролюватимуть транспортування останків жертв бійні, влаштованої в Сирті", - повідомив представник лівійського карного розшуку Алі Махмуд.

За його словами, рештки убитих єгиптян доправить в Каїр літак "Лівійських авіаліній".

У лютому 2015 року бойовики "ІД" стратили захоплених раніше єгипетських християн, які прибули до Лівії на заробітки. Людей обезголовили на пляжі в лютому 2015 року. Бойовики обезголовили 21 єгипетського робочого і опублікували відео розправи в Інтернеті.

Після цього десятки тисяч єгиптян, які працювали в Лівії, покинули країну.

Пізніше повідомлялося, що сили безпеки Лівії затримали можливих виконавців цієї страти, які повідомили місця поховання тіл своїх жертв. Слідчі перевірили інформацію і виявили рештки жертв терористів в передмісті Сирта, який до цього перебував під владою екстремістів.

Раніше повідомлялось, що озброєний чоловік вбив щонайменше 11 людей під час нападу на Коптську православну церкву та магазин у передмісті Каїра у Єгипті. Відповідальність за злочин взяла на себе "Ісламська держава".

ВідеоЛівія зазнала повітряних ударів, є жертви

Залиште свій коментар

Вибір редакції