Лівійські повстанці вирішили розстріляти Каддафі

Перехідна національна рада Лівії пообіцяла в разі затримання Муаммара Каддафі та його синів судити їх за злочини проти людяності.

Перехідна національна рада Лівії (ПНР) вирішила в разі затримання Муаммара Каддафі судити його на відкритому процесі за злочини проти людяності, а після цього розстріляти.

Як заявив в.о. міністра юстиції в Раді Мухаммед аль-Алагі, аналогічна доля чекає і на синів Каддафі, а його дочці Аїші планується висунути обвинувачення у фінансових злочинах.

Крім того, повстанці висунули ультиматум прихильникам Каддафі, які досі захищають місто Сирт – рідне місто лівійського полковника, яке вважається його останнім оплотом.

Глава ПНР Мустафа Джаліль заявив, що якщо до суботи, 3 вересня, вони не здадуть Сирт, повстанці візьмуть місто силою.

"Ми не хочемо допустити кровопролиття, але більше ми чекати не можемо", - заявив Джаліль, і додав, що втручання наземних військ НАТО не буде потрібно.

"Ми зробили ставку на нашу молодь і розраховуємо, що вона окупиться з лишком", - додав він, передає BBC.

Нагадаємо, 21 серпня лівійські повстанці захопили столицю Тріполі. Де перебуває сам Каддафі, достеменно невідомо.

За "голову" Каддафі оголошено велику винагороду - 1,6 млн доларів. З чуток, він може бути або в Тріполі, або в Сирті, або в розташованому на північний схід від Тріполі місті Бані Валід.

За іншими даними, полковник міг разом з родиною втекти до Алжиру, а звідти – до якоїсь іншої країни. Точно відомо лише, що до Алжиру прибули його дочка Аїша і двоє з синів. Повстанці уже зажадали їхньої видачі та заявили, що розглядають "приховування" сім'ї Каддафі владою Алжиру як акт агресії.

Читайте також:

Повстанці в Лівії влаштували етнічні чистки, масово знищуючи негрів

Сили Каддафі саджали дітей на танки, щоб запобігти атакам НАТО

Французькі спецслужби: Каддафі заховав частину свого багатства в Україні

Муаммар Каддафі готовий віддати владу в Лівії повстанцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: