Мародери зняли на відео розкішні апартаменти доньки Каддафі

Лівійські повстанці-мародери захопили будинок Аїші Каддафі та зняли на відео шикарні апартаменти доньки полковника.

Будинок Аїши Каддафі_9
youtube
Будинок Аїші Каддафі
Лівійські повстанці, ціллю яких було взяти Тріполі під свій контроль, почали влаштовувати мародерства.

Вони вривалися в будинки мирних жителів, грабували їх, чинили насильство і навіть вбивства. У числі перших, заколотники, серед яких виявилося чимало військовослужбовців з Катару та ОАЕ, увірвалися в будинок Аїші Каддафі, єдиної дочки полковника.

Її зовні непримітний одноповерховий будинок, розташований у кварталі Бен Ашур в центрі лівійської столиці, всередині виявився палацом, оздоблення якого вражало розкішшю та стилем часів цариці Клеопатри.

У країні Аїшу Каддафі називали лівійської Клаудією Шиффер або "Клеопатрою Лівії" за її любов до епохи знаменитої єгипетської цариці. Сама Аїша, юрист за освітою, неодноразово зізнавалася, що тяжіє до культури Італії, куди їздила по кілька разів на рік.Апартаменти Аїши Каддафі - зі смаком обставлений будинок в сучасному стилі з кам'яною мозаїкою на підлозі, дерев'яними панно на стінах, римськими статуями, великим басейном на терасі, сауною, джакузі та розкішною ванною кімнатою.

Найбільше грабіжників вразила позолочена софа в одній з кімнат у формі німфи з образом дочки полковника. Статуї з ликами Аїши Каддафі були знайденіі і в інших кімнатах. У будинку багато антикварних меблів.Судячи з усього, Аїша зі своєю сім'єю, залишаючи будинок, забрали з собою лише найцінніше, залишивши велику частину речей. По дому залишилися розкидані іграшки, особисті предмети, відзначають британські ЗМІ.

Повстанці, захопивши будинок Аїші та резиденцію найближчих радників Каддафі, вирішили скористатися нагодою та "приміряти на себе елітне життя", пише The Daily Mail.

Деякі мародери плавали у човнах по басейну шикарної вілли і стріляли у повітря з Калашникова, інші грали на білосніжному роялі.

Будинки наближених Каддафі виявилися набиті дорогим алкоголем: горілкою, ромом і віскі.

Резиденцію самого Каддафі в Тріполі теж уже встигли розтягнути по частинах: напередодні звідти виносили все, аж до плюшевих ведмедів, рожевих килимів та дитячого велосипеда. Протягом кількох днів розтягували зброю.Гвардійці і їх командири, які не встигли втекти через центральні райони, були розстріляні на місці.

Як повідомлялося раніше, у резиденції Каддафі було знайдено альбом з фотографіями Кондолізи Райс.

Читайте також:

У резиденції Каддафі знайшли альбом з фотографіями Кондолізи Райс

Лівійські повстанці хазяйнують в резиденції Каддафі

Каддафі запропонував за свою безпеку 25 тонн золота

У Тріполі виявили тіла 30 розстріляних прихильників Каддафі

ВідеоМародери зняли на відео розкішні апартаменти доньки Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: