Мексика готує для туристів "кінець світу" у 2012 році

Багато закордонних туристів хотіли б у цей день опинитися в Мексиці та особисто перевірити пророкування стародавньої індіанської цивілізації.

Мексиканський уряд має намір використовувати передбачення древньої цивілізації майя про майбутній в 2012 році кінець світу для залучення туристів з-за кордону.

"У світі спостерігається величезний інтерес до подій, що очікуються 21 грудня 2012 року, коли майя передбачили настання кінця світу. Багато закордонних туристів хотіли б у цей день опинитися в Мексиці та особисто перевірити пророкування стародавньої індіанської цивілізації, а ми готові задовольнити їхню цікавість", - заявила міністр туризму латиноамериканської країни Глорія Гевара.

Міністр туризму Мексики також повідомила, що в рамках цієї дати плануються різні заходи, в рамках яких можна буде отримати різнобічну інформацію про традиції та історії майя.

Календар майя був створений близько 4 тис. років тому. Згідно з цим календарем, 21 грудня 2012 року закінчується великий цикл розвитку людства, який тривав 26 тис. років, і починається зона переходу в новий енергетичний стан. З 2012 року людство нібито починає здавати "іспит" на можливість переходу в нову епоху розвитку, яка буде тривати до 2053 року.

У 2012 році на людей чекає і ще одне надзвичайно рідкісне астрономічне явище - три затемнення: Місяця, Венери (Сонцем) і самого Сонця. Сонячна система вишикується в одну лінію з центром Чумацького Шляху, що відбувається раз в 26 тис. років - рівно стільки часу потрібно Сонцю, щоб зробити один оборот навколо центру Галактики.

Читайте також:

У Харкові встановили дошку бажань перед кінцем світу

Вчений переніс кінець світу на 2 місяці

У Мексиці збудували місто, де можна буде пережити "кінець світу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: