Mercedes таємно готує унікальне авто для Папи Римського

Компанія Mercedes-Benz на одному зі своїх заводів у Німеччині почала секретне виготовлення "папамобіля" для Бенедикта XVI.

Компанія Mercedes-Benz виготовить для Папи Римського Бенедикта XVI новий "папамобіль" до майбутнього у вересні візиту голови Римсько-католицької церкви до Німеччини. Роботи по збиранню автомобіля з гібридним приводом ведуться таємно.

За словами представника компанії, авто буде обладнане екологічно чистим гібридним приводом. Він також зазначив, що автомобіль виготовляється на замовлення Ватикану, зборка ведеться в обставинах суворої секретності на заводі в Зіндельфінгені, велика частина робіт здійснюється вручну.

Новий "папамобіль" - так неофіційно називаються спеціально розроблені автомобілі для публічних поїздок Папи Римського - створюється на базі серійного позашляховика M-Klasse.

Батареї гібридного модуля потужністю 60 кінських сил здатні заряджатися з електророзетки протягом години і дозволять автомобілю Папи пересуватися на відстань до 30 кілометрів, не забруднюючи вихлопними газами навколишнє середовище.

Але про встановлення тільки електричного приводу мова не йшла. За непередбачених обставин, наприклад у випадку нападу, автомобіль понтифіка, згідно з приписами охорони, повинен негайно і на великій швидкості покинути місце події. Тому на ньому має бути встановлений і звичайний двигун, пояснив представник компанії в Штутгарті.

Нагадаємо, прототип нової базової моделі M-Klasse, що отримав назву Vision S500, вперше був представлений на міжнародному автосалоні в 2009 році. Виготовлений на його основі "папамобіль" буде традиційно пофарбований у білий колір.

Зазначимо, що компанія Mercedes-Benz протягом більш ніж 80 років є офіційним постачальником Ватикану. За цей час були побудовані декілька десятків спеціальних автомобілів для глав Римсько-католицької церкви.

Читайте також:

Папа Римський зізнався, що був членом нацистської організації

Вперше в історії папська меса у Ватикані буде записана в 3D-форматі

Десятки тисяч людей у Львові вийшли помолитися за Папу Римського

Папа Римський вперше подзвонив в космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: