Младіча утримують у одномісній камері з телевізором і комп’ютером

Младіча утримують в одномісній камері площею 15 квадратних метрів з туалетом, шафою, телевізором і комп'ютером без доступу в Інтернет.

Обвинувачений у військових злочинах Ратко Младіч пройшов медичне обстеження і поміщений в "стандартні умови утримання" у в'язниці Міжнародного трибуналу по колишній Югославії (МТКЮ) в Гаазі.

Про це повідомив у середу журналістам офіційний представник МТКЮ Мартін Петров. При цьому він відмовився уточнити, в якій саме частині ізолятора знаходиться обвинувачуваний, пославшись на "міркування безпеки".

Стандартні умови утримання в МТКЮ припускають одномісну камеру площею 15 квадратних метрів з туалетом, шафою, телевізором і комп'ютером без доступу в Інтернет.

"Були проведені всі необхідні медичні тести, щоб отримати повне і чітке уявлення про стан здоров'я Младіча", - наводяться слова Петрова на офіційному сайті МТКЮ.

Петров повідомив, що Младіч досі не скористався законним правом пройти огляд у лікаря, якого б він сам вибрав.

МТКЮ звинувачує Младіча в злочинах проти людяності, порушенні законів і звичаїв ведення війни у ​​зв'язку з етнічними чистками в БіГ, а також у терорі проти мирного населення під час облоги боснійської столиці Сараєво, захоплення заручників з числа персоналу ООН і геноциді мусульманського населення міста Сребреніца в липні 1995 року.

Генерал більше 15 років переховувався від міжнародного правосуддя і був заарештований 26 травня на території Сербії. У Гаагу він був екстрадований 31 травня. З моменту арешту Младіч скаржився на слабке здоров'я.

Наступні слухання у справі Младіча відбудуться 4 липня.

Читайте також:

Лікарі не знайшли невиліковних захворювань у Ратко Младіча

Младіч висунув трибуналу ультиматум і пригрозив голодуванням

Гаазьский суд відклав процес над Младічем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: