Мусульмани, що живуть в хмарочосах, будуть поститися довше за інших

Верховний муфтій Дубая постановив, що люди, які проживають на останніх поверхах висотних будівель, дотримуватимуться посту під час Рамадану довше, ніж ті, що проживають на нижніх поверхах.

Верховний муфтій Дубаї (ОАЕ) Мухаммед Аль-Кубаїтсі наказав мусульманам, котрі проживають на вищих поверхах хмарочосів, поститися у Рамадан довше за інших.

Мусульмани закінчують пост під час священного місяця Рамадан із заходом сонця. Оскільки з верхніх поверхів хмарочосів сонце видно довше, ті, хто живуть вище 18-го поверху повинні додатково чекати дві хвилини, а хто мешкає вище 150-го поверху – має чекати на три хвилини довше за інших, щоб закінчити пост.

Подібні правила поширюються на мусульман, які подорожують під час Рамадана на літаку, а також на тих, хто живе високо в горах.

Як відомо, в Об'єднаних Арабських Еміратах під час священного місяця Рамадан забороняється курити, їсти та втамовувати спрагу в публічних місцях. За це можуть навіть арештувати.

Нагадаємо, мер Нью-Йорка Майкл Блумберг під час привітання мусульман з початком священного місяця Рамадан звернувся до них на івриті, сказавши "Шалом Алейхем" (Мир вам) замість "Салям Алейкум".

Читайте також:

Під час Рамадану в ОАЕ можуть арештувати за пиття води

НАТО продовжить авіаудари по Лівіі навіть під час Рамадану

Священний місяць Рамадан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: