Мєдвєдєв знайшов в Рунеті спосіб приготування наркотиків

Під час наради, присвяченої проблемам наркоманії в Росії, Мєдвєдєв легко знайшов в пошуковику спосіб приготування наркотиків.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв під час засідання президії Держради, присвяченого проблемі розповсюдження наркотиків серед молоді, знайшов у пошуковій системі спосіб приготування наркотику дезоморфіну.

"Я набрав в пошуковій системі Яндекс слово дезоморфін. Перше, що вискакує в пошуковому рядку - дезоморфін, спосіб виготовлення. Що це означає? Найбільше шукають не просто що таке дезоморфін, а як його використовувати. Далі - рецепт приготування, дезоморфін - як приготувати", - сказав Мєдвєдєв.

Глава РФ закликав закрити сайти, в яких міститься інформація, що сприяє поширенню вживання наркотиків.

"Я завжди виступав і виступаю за свободу Інтернету. У випадках, коли йдеться про явне порушення закону, у провайдера є всі можливості для того, щоб припиняти діяльність цих сайтів. Він скаже - ну й біс з ним, він припинить, а там на дзеркальному сайті ще з'явиться - це відмовки для ледачих. Треба закривати. Зрозуміло, що повністю заразу важко винищити, але потрібно діяти, інакше все це буде розростатися і розростатися", - заявив президент РФ.

Він також наголосив, що пошук того чи іншого контенту не є злочином і правопорушенням. "Але зміст відповідної інформації на сайтах вже створює певний склад злочину або правопорушення", - сказав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, у липні Віктор Янукович на власному прикладі продемонстрував, що в Україні наркотики є легкодуступними. Він показав папку з маріхуаною, кокаїном та іншими наркотиками, які були куплені в інтернет-магазині.

Читайте також:

В адміністрації Януковича розповіли, де найлегше купити наркотики

Янукович приніс на нараду кокаїн, який купив в інтернеті

Усіх, хто продав Януковичу наркотики, затримано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: