На АЕС "Фукусіма-2" сталася пожежа

У підвалі прибудови до першого реактора атомної станції "Фукусіма-2" спалахнув вогонь. Його швидко загасили, але причини пожежі поки не встановлені.

На атомній електростанції "Фукусіма-2" в Японії сталася пожежа. За словами представників компанії-оператора станції ТЕРСО, загоряння було швидко ліквідовано.

Причини виникнення пожежі поки не встановлені. Відомо лише, що займання сталося в підвалі прибудови до першого енергоблоку "Фукусіма-2".

Небезпеки витоку радіації, як заявили фахівці, немає. Ніхто з робітників, які були на станції, не постраждав.

Атомна електростанція "Фукусіма-2" розташована у 10 кілометрах від станції "Фукусіма-1", на якій після землетрусу і цунамі в березні 2011 року сталася низка аварій, які призвели до витоків радіації. Станція "Фукусіма-2" також постраждала в результаті стихійного лиха, але масштабних витоків вдалося уникнути.

Всі чотири реактори "Фукусіма-2" були зупинені, як і три реактори "Фукусіма-1". 20-кілометрова зона навколо станції "Фукусіма-1"оголошена забороненою. Аварія на японській АЕС були визнана найгіршою в світовій історії після Чорнобильської катастрофи.

Японська трагедія підняла хвилю обговорення безпеки атомної енергетики серед фахівців, представників влади та громадськості. Результатом стало започаткування роботи японського уряду над програмою реформи електроенергетичної галузі. Важливе місце в нових планах приділяється розвитку сонячної енергетики.

Читайте також:

Японія переходить на сонячну енергетику

Оператор "Фукусіма-1"підтвердив розплавлення палива в трьох реакторах

Ядерне паливо з "Фукусіми" могло просочитися за межі реактора

В Японії зупинено більше половини ядерних реакторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: