На Червоній площі у Москві блукав "Привид Конституції"

Дата публікації
Перегляди
1315
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Червоній площі у Москві блукав "Привид Конституції"

Поліція мітингувальників не затримує / Фото: Lenta.ru

На "білий" флешмоб прийшло близько сотні людей.

У неділю, 8 квітня на центральній площі російської столиці пройшов флеш-моб "Біла площа". Серед учасників акції є дівчина, повністю загорнута в покривало і з плакатом "Привид Конституції".

Також перед Кремлем гуляли без викрикувань гасел та закликів люди в білому одязі, шарфах, з білими стрічками (символ протесту), квітами та плюшевими іграшками. Вони не викрикують гасел і закликів. Серед присутніх багато дітей, які теж вийшли на площу з білими аксесуарами.

Підтримати акцію на Червону площу прийшли опозиційний політик Борис Нємцов і координатор "Лівого фронту" Сергій Удальцов. Вони спілкувалися з пресою і роздавали листівки.

Також у центр прийшли активісти прокремлівських молодіжних рухів і намагались перешкодити проведенню опозиційного флешмобу. Вони вигукували патріотичні вірші і співали пісні воєнних років.

Нагадаємо, 1 квітня, за даними ГУ МВС Росії по Москві, понад 50 осіб були затримані на Манежній площі за спробу проведення подібної несанкціонованої акції.

Пізніше уповноважений з прав людини в РФ Володимир Лукін заявив, що затримання на Червоній площі гуляють людей з приколеними білими стрічками є безпідставними.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1315
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація