Північна Корея хоче підірвати ядерну бомбу - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
3800
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Північна Корея хоче підірвати ядерну бомбу - ЗМІ

Раніше КНДР обіцяла відмовитись від випробувань

Південнокорейська розвідка інформує, що КНДР готує підземний вибух.

КНДР готується до проведення нової серії ядерних випробувань. Про це повідомило джерело агентства "Ренхап" зв південнокорейській розвідці.

Так, за даними джерела, Північна Корея споруджує підземний тунель на полігоні в провінції Хамген-Пукто, де раніше вже двічі проводилися ядерні випробування. Імовірно, роботи з підготовки до проведення підземного ядерного вибуху знаходяться у фінальній стадії.

Офіційного підтвердження або спростування відомостей про підготовлювані ядерних випробуваннях з боку КНДР не надходило.

КНДР проводила підземні ядерні вибухи двічі - в 2006 і 2009 роках. Як відзначає "Ренхап", в обох випадках ядерним випробуванням передували запуски ракет дальнього радіусу дії.

В кінці лютого 2012 року став відомо, що Північна Корея погодилася ввести мораторій на проведення ядерних випробувань і тестів засобів доставки ядерної зброї в обмін на продовольчу допомогу від США.

Через місяць поставки були припинені у зв'язку з намірами КНДР запустити важку ракету "Инха-3". Влада Північної Кореї стверджує, що ракета виведе на орбіту супутник зв'язку, тоді як у США вважають, що запуск стане випробуванням нового покоління балістичних ракет.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3800
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація