Наркоторговці винищили унікальне індіанське плем'я в Бразилії

У Бразилії зникло ціле індіанське плем'я. Ймовірніше за все воно було знищене місцевими наркоторговцями.

У Бразилії безслідно зникло індіанське "помаранчеве" плем'я, яке було виявлено в 2008 році у верхів'ях Амазонки і стало світовою сенсацією. Можливо, з тубільцями, а їх близько 200 осіб, розправилися перуанські наркоторговці.

Нещодавно бразильські поліцейські, які патрулювали джунглі, відбивали напад бандитів на форпост, встановлений, в тому числі, для захисту індіанців. Після перестрілки поліцейські виявили рюкзак перуанського наркоторговця, в якому застрягла зламана індіанська стріла. У ньому виявилося більше 20 кг кокаїну. Через деякий час за рюкзаком повернувся його власник і був заарештований.

Спроби виявити індіанців, які проживали в цьому районі, поки не увінчалися успіхом."Ізольовані житла індійців в лісах бразильського штату Акрі зазнали вторгнення і були розграбовані в кінці липня", - розповіли співробітники національного департаменту із захисту індіанців.

Нагадаємо, що невідоме плем'я індіанців, які не зовсім не контактують із цивілізацією було знайдено в джунглях Амазонки. Вперше фотографії південноамериканських індіанців, виявлених в 30 кілометрах від кордону Бразилії та Перу, були опубліковані три роки тому. Вони були зроблені з борту літака, що кружляли над джунглями в районі бразильсько-перуанської кордону. Індіанці обстріляли повітряне судно з луків, не заподіявши, втім, ніякої шкоди.

Читайте також:

У джунглях Амазонки за допомогою супутника знайшли невідоме плем'я індіанців

Опубліковані нові фото загадкового племені у нетрях Амазонки

У джунглях Амазонії живе плем'я, яке не знає, що таке "час" і "вік"

Кемерон зніме фільм про індіанців Амазонки, що борються за збереження своїх поселення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: