В НАТО вирішили відновити співпрацю з Росією

Дата публікації
В НАТО вирішили відновити співпрацю з Росією

Брідлав заявив, що альянс відновить зв’язки з РФ. / Reuters

На часі військове командування вирішує, яким чином відновлюватиме зв'язки.

Головнокомандувач НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що командування альянсу прийняло рішення відновити робочі зв'язки з російськими військовими.

Таке рішення, за словами Брідлава, прийнято незважаючи на російську військову агресію щодо України. У даний момент військове начальство альянсу обговорює, яким чином відновити зв'язки з колегами з Росії.

"Ми дуже багато говорили про те, як ми відновимо комунікацію, і про той факт, що спілкування з нашими високопоставленими військовими співрозмовниками в Росії має велике значення", - заявив Брідлав.

Генерал НАТО також зазначив, що продовжував спілкуватися зі своїм російським колегою Валерієм Герасимовим після того, як альянс вирішив розірвати відносини з РФ через незаконну анексію Криму, - пише "Новое время" з посиланням на Reuters.

Зазначимо, що раніше, про необхідність співпрацювати з Росією заявив і глава НАТО Йенс Столтенберг. Після терактів в Парижі, він сказав, що Росія є природним союзником у боротьбі з тероризмом навіть в умовах конфлікту навколо України.

Наступна публікація