Названо ТОП-10 напрямків для пригодницького туризму

За даними проведеного дослідження, яскраві пригоди серед розвинених країн варто шукати в Швейцарії.

словаччина
Архів
Словаччина
Ізраїль, Словаччина та Чилі потрапили до трійки найкращих напрямків для пригодницького туризму серед країн, що розвиваються. Над складанням рейтингу спільно працювали Університет Джорджа Вашингтона, Асоціація активного туризму і компанія Vital Wave Consulting.

У його основу були покладені десять ключових параметрів оцінки конкурентоспроможності напрямків на ринку розважальних турів: політика уряду щодо розвитку економіки, безпека, інфраструктура, природні ресурси, культурні пам'ятки, розважальні ресурси, підприємництво, благодійність, охорона здоров'я і загальний імідж регіону.

КИЇВ УВІЙШОВ ДО ДЕСЯТКИ НАЙДОРОЖЧИХ МІСТ СВІТУ ДЛЯ МАНДРІВНИКІВ

За даними проведеного дослідження, яскраві пригоди серед розвинених країн варто шукати в Швейцарії. Не менш цікаво побувати в Ірландії, Норвегії, Фінляндії та Австрії.

Цього року до десятки найбільш авантюрних країн вперше потрапила Канада, вибивши Великобританію не тільки з четвертої позиції, яку країна займала в минулому році, але і взагалі з "топ-10". У список десяти кращих напрямків не потрапили США і Росія.

Численні дослідження також показують, що популярність пригодницького туризму буде зростати, оскільки багато людей хочуть піти від повсякденної рутини і стресу.

FORBES СКЛАВ СПИСОК НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ ПЛЯЖІВ СВІТУ

За статистичними даними того ж університету, в 2009 році любителі відпочити екстремально і небанально витратили 89 мільярдів доларів.

Дослідники опитали 850 туристів з Америки і Європи і з'ясували, що найбільша кількість шукачів екстремальних подорожей проживає в США, Аргентині, Бразилії, Великобританії, Німеччини та Іспанії.

Всупереч очікуванням, середній вік таких туристів становить 36 років, вартість поїздок варіюється від 450 дол до 800 дол (без урахування авіаперельоту і обладнання).

Читайте також:

Топ-10 найкращих екологічних маршрутів для мандрівників

Кіпр хоче обмежити використання системи all inclusive

Париж визнали найдорожчим туристичним містом світу

У рейтингу найбільш забруднених міст Чорнобиль опинився на 8-му місці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: