Новим "великим вождем" КНДР оголошено молодшого сина Кім Чен Іра

Дата публікації
Перегляди
4071
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новим "великим вождем" КНДР оголошено молодшого сина Кім Чен Іра

Кім Чен Ин вже кілька років неофіційно вважався спадкоємцем батька

Після смерті Кім Чен Іра новим лідером Північної Кореї, як очікується, стане молодий Кім Чен Ин.

Державне Центральне телеграфне агентство Кореї назвало Кім Чен Ина, молодшого сина померлого лідера КНДР Кім Чен Іра, "великим вождем".

Читайте також: Кім Чен Ір правив КНДР майже два десятиліття і лишив після себе 17 дітей

Такий титул раніше застосовувався лише щодо вищих лідерів КНДР. На думку оглядачів, це підтверджує версію про те, що Кім Чен Ин вже прийняв повноваження верховного керівника країни.

Дивіться фото Реве та стогне Північна Корея: прощання з Кім Чен Іром

"Усі члени партії, військовослужбовці та інші громадяни мають вірно слідувати під керівництвом товариша Кім Чен Ина і захищати і посилювати єдиний фронт партії, армії і населення", - йдеться в повідомленні агентства, цитує BBC.

Уже відомо, що саме Кім Чен Ин очолить похоронну процесію під час поховання Кім Чен Іра 28 грудня в Пхеньяні.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ір помер у віці 69 років. За повідомлення місцевих ЗМІ, причиною смерті став серцевий напад.

Кім Чен Ин: "молодий генерал" з європейською освітою

Кім Чен Ина, третього сина Кім Чен Іра, якого в північнокорейській пресі вже давно охрестили "молодим генералом", пророчили в наступники вождя вже давно. Ще за життя Кім Чен Ір представив його Китаю і Росії як свого спадкоємця.

Але відомо про Кім Чен Ина вкрай мало. Навіть щодо року його народження є розбіжності – називають як 1982, так і 1984 роки.

Кім Чен Ин народився від балерини Ко Ен Хі, яку вважають третьою дружиною Кім Чен Іра. За непідтвердженими даними, вона померла в 2004 році у віці 51 року.

Як стверджує південнокорейська розвідка, Кім Чен Ин здобув середню освіту у Швейцарії, потім закінчив у Військовий університет імені Кім Ір Сена в Пхеньяні. З чуток, він володіє англійською та німецькою мовами.

Повідомлялося також, що Кім Чен Ір збирався передати владу своєму синові в день 100-річчя від дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена - 14 квітня 2012 року.

У жовтні ЗМІ писали, що молодший син Кім Чен Іра минулого року одружився.

Вибір молодшого сина у спадкоємці експерти пояснюють тим, що старший син Кім Чен Нам втратив довіру батька, коли його спіймали в Японії в 2001 році з фальшивим паспортом громадянина Домініканської Республіки. Він хотів тоді побувати у парку розваг "Діснейленд" у Токіо.

Середній син Кім Чен Іра Кім Чен Чхоль страждає на захворювання, при якому організм виробляє дуже багато жіночих гормонів.

Читайте також:

Помер лідер КНДР Кім Чен Ір

Кім Чен Ин доріс до батька і почав носити його славетну шапку-вушанку

Кім Чен Ір заборонив називати свого сина "молодим генералом"

Північна Корея пригрозила США "тотальною війною"

Спадкоємцем Кім Чен Іра оголошено його молодшого сина

Спадкоємцем Кім Чен Іра  оголошено його молодшого сина
Наступна публікація