Кім Чен Ин доріс до батька і почав носити його славетну шапку-вушанку

Славнозвісна шапка зроблена закордоном на замовлення з хутра видри вищої якості. За неписаним правилом, ніхто більше не може носити таку шапку.

По відношенню до сина лідера КНДР Кім Чен Ина почали застосовуватися такі ж норми протоколу, як і до його батька Кім Чен Іра.

"Першим яскравим знаком стало те, що Кім Чен Ин став носити таку ж хутряну шапку-вушанку, яку раніше носив тільки Кім Чен Ір", - повідомив представник уряду Південної Кореї.

Молоду людину відобразили в такій шапці під час візиту до палацу Мансуде 23-24 січня. А вперше він з'явився в такій 16 грудня під час армійського огляду. Кім Чен Ір, до речі, почав носити шапку на початку зими - в кінці жовтня.

Як розповів північнокорейський перебіжчик, в минулому чиновник, шапка зроблена закордоном на замовлення з хутра видри вищої якості. За неписаним правилом ніхто більше не може носити таку шапку. Так що якщо Кім Чен Ин її носить, це означає, що він досяг майже того ж рівня, що і його батько.

Деякі вищі партійні особи іноді надягають схожі шапки, але це промислові вироби зовсім іншої якості, розповів колишній чиновник з КНДР.

Як пишуть південнокорейські газети, по телебаченню КНДР також транслюються самостійні візити Кім Чен Ина без супроводу батька, що також вказує на його статус спадкоємця.

Нагадаємо, 8 жовтня високопоставлений північнокорейський функціонер вперше публічно підтвердив, що наступником Кім Чен Іра стане його молодший син Кім Чен Ин.

Раніше повідомлялося, що Кім Чен Ин скористався допомогою пластичних хірургів, щоб стати більш схожим на свого діда - Кім Ір Сена.

Старший син лідера КНДР Кім Чен Іра - Кім Чен Нам вважає неправильним передачу влади в спадщину в Північній Кореї.

Читайте також:

Син Кім Чен Іра вперше без батька відвідає Китай

Північнокорейські фахівці створили Кім Чен Іру "бронепотяг-невидимку"

Кім Чен Ір заборонив називати свого сина "молодим генералом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: