Кім Чен Ір заборонив називати свого сина "молодим генералом"

Сина корейського вождя Кім Чен Іра відтепер наказано офіційно іменувати "шановний товариш Кім Чен Ин" або "шановний заступник голови Центрального військового комітету". Вважають, це має зміцнити авторитет 27-річного спадкоємця.

Молодшого сина лідера КНДР Кім Чен Іра і його майбутнього спадкоємця Кім Чен Ина наказано більше не називати "молодим генералом", як це було досі. Таку вказівку, зокрема. отримали співробітники північнокорейських представництв та торгових підприємств у Китаї.

За їх даними, сина вождя відтепер наказано офіційно іменувати "шановний товариш Кім Чен Ин" або "шановний заступник голови Центрального військового комітету", який очолює його батько. Як вважають, це має зміцнити авторитет 27-річного спадкоємця і не надто підкреслювати його молодість. Кім Чен Ин має вищий генеральський чин.

Натомість, день народження спадкоємця в поширеному на півночі Кореї календарі на майбутній рік ще не визначений як державне свято і вихідний день. Такий статус мають поки лише дні народження його діда, засновника КНДР Кім Ір Сена, і батька - нинішнього лідера країни Кім Чен Іра.

Навсіх фотографіях, які вивішуються в країні, спадкоємець також завжди стоїть поряд з батьком. Його окремих портретів поки не зафіксовано. У той же час у центральній газеті Трудової партії Кореї "Нодон сінмун" ім'я спадкоємця вже набирається більш великими знаками, ніж простих людей. Своїм розміром вони відповідають шрифту, який використовується для імен Кім Ір Сена і Кім Чен Іра. Однак ці знаки трохи тонше, ніж у батька і діда спадкоємця, що, на думку, експертів, свідчить про те, що кампанія по зміцненню його культу поки не завершена.

Нагадаємо, Кім Чен Ин є третім сином Кім Чен Іра. За відомостями різних джерел, він народився в 1983 або 1984 році, навчався під вигаданим ім'ям в елітній школі в Швейцарії.

11 грудня потяг, який перевозив подарунки для Кім Чен Ина зійшов з рейок. Інцидент стався біля кордону Північної Кореї з Китаєм, неподалік від міста Синийджу.

За даними джерел, серед подарунків Кім Чен Ину, який 8 січня відзначає день народження, було багато дорогих наручних годинників і телевізорів. Що сталося з товаром, не повідомляється.

Читайте також:

Потяг з подарунками для сина Кім Чен Іра зійшов з рейок

Майбутній глава КНДР готував замах на свого брата

Корейські ЗМІ: завдяки присутності Кім Чен Іра раптово зацвіли абрикоси

КНДР пригрозила обстріляти різдвяну ялинку Південної Кореї

ВідеоУ КНДР засекретили вік молодшого сина корейського вождя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: