Обкладати нас санкціями непристойно – Лавров

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський міністр знайшов винних у «державному перевороті» в Україні.

Захід вважає події 2014 року в Україні провиною Росії. Про це заявив керівник МЗС РФ Сергій Лавров.

Він пояснив, що вважає навпаки – це Захід винуватий у Майдані та подальших подіях. Лавров пояснив, що тоді "західні партнери" змусили представників української опозиції піти на переговори з режимом Віктора Януковича, а Кремль – натиснути на Януковича, аби він підписав угоду. А потім нібито заявили, що керівник країни втік із Києва.

ВідеоСоцмережі поширюють фото Лаврова, який впав перед лекцією про можливості РФ

Головний дипломат Росії упав на сцені, куди йшов читати лекцію про можливості його країни. На допомогу міністру одразу ж кинулися ведучий форуму та охоронець. Утім, Лавров підвівся з колін сам і спробував пожартувати, мовляв, добре, що впав на сходах, а не на дипломатичному фронті.

Соцмережі поширюють фото Лаврова, який впав перед лекцією про можливості РФ

"Так справи не ведуть. І зривати зло на нас за те, що вони виявилися або нездатні, або заздалегідь готували такий сценарій, зривати зло на нас і обкладати нас санкціями – не дуже пристойно", - вважає Лавров.

Раніше у МЗС РФ заявляли, що не звертатимуть уваги на європейські санкції. "Розмови вже в багатьох країнах йдуть, що санкції треба скасовувати. Будуть вони, не будуть, в даній ситуації Росія розвивається своїм шляхом і звертати уваги на ці санкції не буде", - сказав заступник глави дипломатичного відомства Олег Сиромолотов.

Фотогалерея Аргентинський "кокаїн" доставили в Росію на літаку, який перевозив Медведєва і Лаврова – ЗМІ (4 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції