Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії запропонували ввести ліцензії для відеоблогерів

Ініціатори нововведення вважають, що це допоможе в боротьбі з фейковими новинами.

У Росії можуть ввести ліцензії для відеоблогерів. З такою пропозицією виступив голова Спілки журналістів Росії Володимир Соловйов. На його думку, це допоможе боротися з фейковими новинами.

"Є пропозиції з приводу ліцензії на мовлення, можливо, в тому числі, для тих наших колег, які займаються самостійною творчістю і випускають YouTube-канали. Тому що всі ми розуміємо, що одна з головних зараз проблем це фейк-ньюс", - сказав він в інтерв'ю "Інтерфаксу".

В якості прикладу Соловйов навів неправдиві новини про кількість загиблих в результаті пожежі в Кемерові.

При цьому голова спілки російських журналістів закликає "не уподібнюватися Китаю".

"Хоча ми не можемо уподібнюватися Китаю та "обрубувати" соціальні мережі – в жодному разі, ми тільки за свободу друку. Але при цьому потрібно дуже обережно і акуратно якось домовлятися про основні правила поведінки в інтернеті. Тому що поки критерієм роботи цих людей є їхня власна совість", - сказав Соловйов.

Нагадаємо, російського блогера Михайла Малахова викликали в прокуратуру за запис до забороненої в Україні соцмережі "ВКонтакте" з уривком з дитячої книги "Незнайко на Місяці". Малахову подзвонили і сказали, що у відомство надійшла заява з проханням перевірити пост зі скріншотом з дитячої книги на екстремізм: можливо, він розпалює ненависть до соціальної групи "поліцейські".

ВідеоМолоді, відомі й успішні - хто і як заробляє на відеоблогах в Youtube

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції