Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спостерігачі ОБСЄ не бачили тіл Захарченка та його охоронця

У Донецьку відмовилися надати ОБСЄ інформацію про постраждалих від вибуху в "Сєпарі".

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ не бачили тіл ватажка "ДНР" Олександра Захарченка і його охоронця, які загинули унаслідок вибуху в кафе "Сєпар" у Донецьку 31 серпня.

Про це випливає зі звітів місії.

У звіті за 31 серпня мовиться, що вибух стався менше, ніж за 200 метрів від офісу ОБСЄ у Донецьку. Коли спостерігачі прибули на місце події, то побачили, що район навколо ресторану був огороджений. Один з командирів бойовиків розповів їм, що внаслідок вибуху загинув Захарченко, ще один бойовик отримав важкі поранення. Також їм розповіли, що поранення отримали ще дев'ять чоловік.

3 вересня, наступного дня після похорону Захарченка, спостерігачі ОБСЄ уточнювали інформацію про постраждалих і загиблих унаслідок вибуху. У морзі Донецької обласної клінічної лікарні імені М. І. Калініна їм розповіли, що до них були доправлені тіла ватажка "ДНР" і його охоронця. Про інших постраждалих в лікарні відмовилися розповідати без дозволу бойовиків.

Медики Інституту невідкладної і відновної хірургії імені Гусака В. К. розповіли, що до них надійшли шість постраждалих від вибуху, але додаткову інформацію надати відмовилися.

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Виконувати обов'язки ватажка угруповання "ДНР" після вбивства Захарченко буде "віце-прем'єр" Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу "Шахтар", відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали "сірим кардиналом" угруповання. 

Ватажки бойовиків, вбиті, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції