Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Охоронець Захарченка переконує, що нікуди не тікав

Олександр Костенко спростував своє зникнення та дав коментар журналістам.

Охоронець вбитого ватажка, так званої, "ДНР" Олександр Костенко заявив, що нікуди не зникав, повідомляє Interfax.

"Я нікуди не тікав, перебуваю тут і даю свідчення. Можу сказати, що у справі вже є підозрювані", - сказав Костенко.

Фотогалерея "Чекаємо на наступних". У Києві біля посольства РФ з курками-гриль і настоянкою глоду пом’янули Захарченка (3 фото)

Нагадаємо, що Захарченко загинув 31 серпня в результаті вибуху в кафе "Сєпар". У Службі безпеки України  вважають вбивство результатом міжусобних війн між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.  Натомість, представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова навпаки заявила, що таким чином з ватажком "ДНР" розправився Київ. Про причетність охоронця, якому і належало кафе, за кілька днів після вибуху натякнули вже у "ДНР".

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

Залиште свій коментар

Вибір редакції