Один з найбільших карнавалів світу стартував у Лондоні

Під час проведення щорічного карнавалу Ноттінг-Хілл британська поліція вдалася до безпрецедентних заходів безпеки, щоб не допустити повторення погромів.

У Лондоні стартував щорічний карнавал, який вважається одним з найбільших у світі за кількістю учасників.

Свято проходить в районі Ноттінг-Хілл і триває два дні - у неділю та понеділок.

Перший день свята пройшов без ексцесів. Після погромів у Лондоні на початку серпня британська поліція вжила безпрецедентних заходів безпеки. Щоб заворушення не спалахнули знову, на вулицях міста чергували близько 5,5 тисяч поліцейських і святкування припинили ще до настання темряви. В операції також брав участь вертоліт.

У понеділок на вулиці міста буде виведено 6,5 тисяч співробітників правоохоронних органів - на карнавалі будуть додатково чергувати 1000 поліцейських офіцерів, решта будуть напоготові у разі виникнення НС в інших районах Лондона.

В поліції повідомили, що напередодні свята було затримано близько 40 осіб – зокрема, за підозрою в плануванні заворушень під час фестивалю.

"У нас дійсно є інформація, що деякі представники банд мали намір організувати нам проблеми на карнавалі", - заявив представник Скотланд-Ярду Стів Родхаус.

Карнавал Ноттінг-Хілл _3
AFP
Карнавал Ноттінг-Хілл в Лондоні
Втім, після першого дня свята поліція зазначає, що жодної загрози безпеки для відвідувачів не виникло. "Пройшло не так багато часу після погромів, свідками яких ми були на початку місяця. Але зараз ми все спланували", - зазначив представник лондонської поліції.

Мер Лондона Борис Джонсон заявив, що цей захід продемонструє "істинний дух" британської столиці.

"Ми можемо показати світу, що переважна більшість мешканців міста - порядні, законослухняні громадяни, які поважають закон, люблять своє місто і можуть добре відзначити свято яскравої і різноманітної культури", - заявив він.

Очікується, що цього року фестиваль відвідають сотні тисяч туристів і глядачів. Минулого року на карнавал збиралося до 2 млн гостей і глядачів, що дозволило вважати його одним з найбільших в світі.

Карнавал Ноттінг-Хілл проводиться щорічно з 1964 року на вулицях однойменного лондонського району протягом двох вихідних днів у серпні ("банківський понеділок" і попередня неділя).

Читайте також:

Кількість охочих служити в поліції Лондона зросла майже втричі

Британія запроваджує політику "нульової терпимості" до вуличних дебошів

У Англії всього за добу продаж бейсбольних біт зріс на 5000%

У бунтівному Лондоні 7-річні діти нарівні з дорослими громили вітрини магазинів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: