Основні слухання у справі Младіча почнуться не раніше 2012 року

Досудові слухання у справі Младича будуть проводитися приблизно кожні три місяці, а основні слухання почнуться не раніше 2012 року.

Основні судові слухання у справі екс-командувача армією боснійських сербів Ратко Младіча почнуться не раніше наступного року.

На оголошенні обвинувального висновку Міжнародного трибуналу по колишній Югославії (МТКЮ) у понеділок, 4 липня, Младіч не визнав себе винним по жодному із пунктів звинувачень. Так постановив головуючий на процесі голландський суддя Альфонс Орі, у зв'язку з тим, що генерал відмовився висловлюватися з приводу пред'явлених йому звинувачень. Рішення було озвучено вже у відсутності Младіча, якого раніше вивели із зали за порушення порядку.

За наявними даними, досудові слухання у справі Младича після оголошення обвинувального висновку будуть проводитися приблизно кожні три місяці. Основні слухання почнуться не раніше 2012 року.

Нагадаємо, колишній командувач армією Республіки Сербської Ратко Младіч був заарештований 26 травня в Сербії, а 31 травня екстрадований до Гааги. Його пошуки тривали майже 16 років

Він командував армією Республіки Сербської в Боснії і Герцеговині (БіГ) в ході конфлікту 1992-1995 років. МТКЮ звинувачує Младіча в злочинах проти людяності, у терорі мирного населення під час облоги боснійської столиці Сараєво, захопленні заручників з числа персоналу ООН і геноциді мусульманського населення міста Сребреніца в липні 1995 року.

Загалом проти Младіча висунуто 11 звинувачень. Раніше Младич заявляв, що не вважає себе винним і не визнає легітимність трибуналу.

В ході попереднього засідання у справі 69-річного Младича, яке відбулося 3 червня, МТКЮ задовольнив клопотання обвинуваченого про надання йому додатково 30 днів на ознайомлення з матеріалами справи.

Читайте також:

Ратко Младіча вивели із залу суду за непокору

Младіча утримують у одномісній камері з телевізором і комп’ютером

Младіч висунув трибуналу ультиматум і пригрозив голодуванням

Младіч не визнав себе винним: я захищав свій народ

ВідеоРатко Младіча вивели із залу суду за непокору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: