Папа Римський хоче уберегти світ від гомосексуалістів

У щорічній промові перед вищим духівництвом Ватикану Папа Римський Бенедикт XVI наголосив на важливості порятунку людства від гомо- і транссексуалізму.


За його словами, це настільки ж важливо, як і турбота про збереження тропічних лісів.

Понтифік сказав, що преклоніння перед Божим творінням не повинне зводитися тільки до охорони навколишнього середовища. Необхідно, сказав Папа, врятувати людину від самої себе.

Понтифік підкреслив, що вважає теорію рівності статей згубною для людства, оскільки вона стирає межі між чоловіком і жінкою. Теорія рівності статей також припускає, що кожна людина повинна осмислити своє біологічне призначення і свою роль в суспільстві. Проте Папа впевнений, що призначення чоловіка і жінки, визначене в Біблії, зрозуміле і не потребує переосмислення, бо закладене в кожній людині ще до народження.

У той же час сексменьшинства в усьому світі вважають теорію про рівність статей основою для взаєморозуміння і терпимості між людьми.

"Завдання Римської католицької церкви полягає не тільки в збереженні природних творінь Творця, але, в першу чергу, в порятунку людини, бо людина знищує сама себе, - заявив глава Святого престолу. - Якщо тропічні ліси заслуговують нашої опіки, то люди потребують її не менше".

Наприкінці виступу Бенедикт XVI побажав всім щасливого Різдва.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: